Realizacje wyróżnione

Wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego (wraz z decyzją o pozwoleniu na budowę) przebudowy drogi wojewódzkiej nr 650 na odcinku Srokowo – Węgorzewo…

13 lipiec, 2017

 

Zadanie

Wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego (wraz z decyzją o pozwoleniu na budowę) przebudowy drogi wojewódzkiej nr 650 na odcinku Srokowo – Węgorzewo: początek opracowania w km 12+503 – skrzyżowanie z drogą powiatową nr 1725N, wraz z tym skrzyżowaniem; koniec opracowania w km ok. 27+936 – skrzyżowanie z DK63, bez tego skrzyżowania

 powrót

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email

KONTAKT

Kontakt

ARKAS PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k.

ADRES

Al.Piłsudskiego 70A
10-450 Olsztyn

E-MAIL

e-mail: biuro@arkas-projekt.pl

TEL./FAX:

tel.: 89 532 45 00
fax: 89 532 45 10

 

więcej

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.


Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.


Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.