Realizacje wyróżnione

Wykonanie: Projektu budowlanego i projektu wykonawczego (na podstawie posiadanego przez GDDKiA Oddział w Olsztynie projektu wykonawczego)

13 lipiec, 2017

 

Zadanie

Wykonanie: Projektu budowlanego i projektu wykonawczego (na podstawie posiadanego przez GDDKiA Oddział w Olsztynie projektu wykonawczego) na: „Rozbudowę drogi krajowej nr 58 na odc. Stare Kiełbonki – Zgon od km około 87+400 do km około 92+850″ wraz z rozbudową skrzyżowania drogi krajowej nr 58 z drogą krajową nr 59 zlokalizowanego w km około 65+300 drogi krajowej nr 59 wraz z nadzorem autorskim”

 powrót

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email

KONTAKT

Kontakt

ARKAS PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k.

ADRES

Al.Piłsudskiego 70A
10-450 Olsztyn

E-MAIL

e-mail: biuro@arkas-projekt.pl

TEL./FAX:

tel.: 89 532 45 00
fax: 89 532 45 10

 

więcej

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.


Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.


Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.