Aktualności

Umowa z Mazowieckim Zarządem Dróg Wojewódzkich w Warszawie na wykonanie dokumentacji projektowej…

11 października, 2019

W dniu 17.09.2019 r. podpisaliśmy umowę z Mazowieckim Zarządem Dróg Wojewódzkich w Warszawie na wykonanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: decyzji środowiskowej, zgody wodnoprawnej( w rozumieniu ustawy Prawo wodne), decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla budowy drogi wojewódzkiej nr 627 na odcinku Kosów Lacki – Sokołów Podlaski.

Zamawiający przewiduje budowę drogi wojewódzkiej nr 627 w klasie G. Inwestycja będzie przebiegać przez miejscowość Kosów Lacki, a następnie po śladzie nieczynnej linii kolejowej w kierunku Sokołowa Podlaskiego. Za miejscowością Emilianów gm. Sokołów Podlaski nastąpi włączenie w obecny przebieg drogi wojewódzkiej nr 627 tym samym na tym odcinku została przewidziana rozbudowa istniejącej drogi. Koniec projektowanego odcinka przyjmuje się na granicy miasta Sokołów Podlaski.
Jako projektantów cieszy nas podejście Zamawiającego, który zdecydował się na budowę trasy po nowym śladzie. Takie podejście pozwoli nam na osiągnięcie doskonałych parametrów geometrycznych przyszłej inwestycji.powrót

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email

KONTAKT

Kontakt

ARKAS PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k.

ADRES

Al.Piłsudskiego 70A
10-450 Olsztyn

E-MAIL

e-mail: biuro@arkas-projekt.pl

TEL./FAX:

tel.: 89 532 45 00
fax: 89 532 45 10

 

więcej

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.


Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.


Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.