Aktualności

Umowa z Mazowieckim Zarządem Dróg Wojewódzkich w Warszawie na wykonanie dokumentacji projektowej…

11 października, 2019

W dniu 17.09.2019 r. podpisaliśmy umowę z Mazowieckim Zarządem Dróg Wojewódzkich w Warszawie na wykonanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: decyzji środowiskowej, zgody wodnoprawnej( w rozumieniu ustawy Prawo wodne), decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla budowy drogi wojewódzkiej nr 627 na odcinku Kosów Lacki – Sokołów Podlaski.

Zamawiający przewiduje budowę drogi wojewódzkiej nr 627 w klasie G. Inwestycja będzie przebiegać przez miejscowość Kosów Lacki, a następnie po śladzie nieczynnej linii kolejowej w kierunku Sokołowa Podlaskiego. Za miejscowością Emilianów gm. Sokołów Podlaski nastąpi włączenie w obecny przebieg drogi wojewódzkiej nr 627 tym samym na tym odcinku została przewidziana rozbudowa istniejącej drogi. Koniec projektowanego odcinka przyjmuje się na granicy miasta Sokołów Podlaski.
Jako projektantów cieszy nas podejście Zamawiającego, który zdecydował się na budowę trasy po nowym śladzie. Takie podejście pozwoli nam na osiągnięcie doskonałych parametrów geometrycznych przyszłej inwestycji.powrót

Udostępnij post