Aktualności

Rozbudowa dróg krajowych nr 48 i 60

4 kwietnia, 2019

W dniu 25.03.2019 r. podpisaliśmy umowę z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie na przygotowanie „Koncepcji rozbudowy dróg krajowych nr 48 i 60 wraz z uzyskaniem Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach dla zadań: 

Zadanie 1) Rozbudowa drogi krajowej nr 48 na odcinku Kozienice – Dęblin

Zadanie 2) Rozbudowa drogi krajowej nr 60 na odcinku Gostynin – Płock

Do podstawowych celów przedmiotowych inwestycji należą: dostosowanie konstrukcji drogi do przenoszenia obciążeń do 115 KN/oś, podniesienie bezpieczeństwa ruchu drogowego, zapewnienie bezpiecznych warunków i komfortu dla wszystkich uczestników ruchu drogowego: kierujących pojazdami, pieszych oraz rowerzystów m.in. poprzez przebudowę niebezpiecznych skrzyżowań, budowę systemów odwodnienia, budowę zatok autobusowych, ścieżek rowerowych, chodników i innych elementów drogi.powrót

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email

KONTAKT

Kontakt

ARKAS PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k.

ADRES

Al.Piłsudskiego 70A
10-450 Olsztyn

E-MAIL

e-mail: biuro@arkas-projekt.pl

TEL./FAX:

tel.: 89 532 45 00
fax: 89 532 45 10

 

więcej

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.


Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.


Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.