Aktualności

Rondo na drodze krajowej nr 53 w Szczytnie na skrzyżowaniu ulic Wileńskiej i Leyka

21 marca, 2019

 

W ramach umowy realizowanej z systemie zaprojektuj i zbuduj powstało rondo na drodze krajowej nr 53 w Szczytnie na skrzyżowaniu ulic Wileńskiej i Leyka, które ułatwi użytkownikom przejazd przez miasto. Zadanie wg naszego projektu zostało zrealizowane w ramach programu Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na DK 53 w miejscowości Szczytno w ramach PBDK – Program Likidawcji Miejsc Niebezpieczych – Rozbudowa drogi krajowej nr 53 na odcinku od km ok.46+600 do km 47+700 wraz z rozbudową skrzyżowania z ul.Leyka i Wileńską” , przez Budimex S.A., Iwestorem była Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Olsztynie.

 powrót

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email

KONTAKT

Kontakt

ARKAS PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k.

ADRES

Al.Piłsudskiego 70A
10-450 Olsztyn

E-MAIL

e-mail: biuro@arkas-projekt.pl

TEL./FAX:

tel.: 89 532 45 00
fax: 89 532 45 10

 

więcej

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.


Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.


Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.