Aktualności

Mimo ograniczeń wynikających z obostrzeń związanych z COVID-19

15 września, 2020

Mimo ograniczeń wynikających z obostrzeń związanych z COVID-19 – na podstawie przygotowanych przez naszą firmę materiałów, zamawiający GDDKiA w Gdańsku w okresie od marca do kwietnia uzyskał decyzję środowiskowe na zdania :

1. W dniu 03.03.2020r na podstawie przygotowanych przez nasze biuro materiałów – Zamawiający – Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku – uzyskał decyzję środowiskową dla zadania pn.: „Projekt budowlany wraz z materiałami do uzyskania decyzji ZRID, projekt wykonawczy, materiały przetargowe oraz pełnienie nadzoru autorskiego: „Rozbudowa drogi krajowej nr 55 w m. Brachlewo – zwiększenie skrajni drogowej w obszarze wiaduktu kolejowego w ciągu linii kolejowej nr 207”

2. 10.03.2020 Zamawiający – Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku – uzyskał decyzję środowiskową dla zadania pn.: „Projekt budowlany wraz z materiałami do uzyskania decyzji ZRID, projekt wykonawczy, materiały przetargowe oraz pełnienie nadzoru autorskiego pn.: Rozbudowa drogi krajowej nr 22 na odcinku Knybawa – Gnojewo”

3. 16.04.2020 Zamawiający – Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku – uzyskał decyzję środowiskową dla zadania pn.: „Projekt budowlany wraz z materiałami do uzyskania decyzji ZRID, projekt wykonawczy, materiały przetargowe oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Rozbudowa drogi krajowej nr 22 na odcinku Starogard Gdański – Swarożyn”

 powrót

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email

KONTAKT

Kontakt

ARKAS PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k.

ADRES

Al.Piłsudskiego 70A
10-450 Olsztyn

E-MAIL

e-mail: biuro@arkas-projekt.pl

TEL./FAX:

tel.: 89 532 45 00
fax: 89 532 45 10

 

więcej

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.


Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.


Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.