Aktualności

Mimo ograniczeń wynikających z obostrzeń związanych z COVID-19

15 września, 2020

Mimo ograniczeń wynikających z obostrzeń związanych z COVID-19 – na podstawie przygotowanych przez naszą firmę materiałów, zamawiający GDDKiA w Gdańsku w okresie od marca do kwietnia uzyskał decyzję środowiskowe na zdania :

1. W dniu 03.03.2020r na podstawie przygotowanych przez nasze biuro materiałów – Zamawiający – Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku – uzyskał decyzję środowiskową dla zadania pn.: „Projekt budowlany wraz z materiałami do uzyskania decyzji ZRID, projekt wykonawczy, materiały przetargowe oraz pełnienie nadzoru autorskiego: „Rozbudowa drogi krajowej nr 55 w m. Brachlewo – zwiększenie skrajni drogowej w obszarze wiaduktu kolejowego w ciągu linii kolejowej nr 207”

2. 10.03.2020 Zamawiający – Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku – uzyskał decyzję środowiskową dla zadania pn.: „Projekt budowlany wraz z materiałami do uzyskania decyzji ZRID, projekt wykonawczy, materiały przetargowe oraz pełnienie nadzoru autorskiego pn.: Rozbudowa drogi krajowej nr 22 na odcinku Knybawa – Gnojewo”

3. 16.04.2020 Zamawiający – Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku – uzyskał decyzję środowiskową dla zadania pn.: „Projekt budowlany wraz z materiałami do uzyskania decyzji ZRID, projekt wykonawczy, materiały przetargowe oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Rozbudowa drogi krajowej nr 22 na odcinku Starogard Gdański – Swarożyn”

 powrót

Udostępnij post